Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Wielki Kack

Nasza pizza wzbudziła wśród mieszkańców Gdyni tak wielką sympatię, że postanowiliśmy rozpocząć jej sprzedaż z dowozem. Dzięki temu również mieszkańcy dzielnicy Wielki Kack mogą zamawiać w naszej pizzerii. Jeśli również Ty masz ochotę na niepowtarzalną i bardzo smaczną pizzę, to nie trać więcej czasu, ale już teraz zapoznaj się z menu #poprostu bistro i zamów pizzę, którą zjesz z ogromną przyjemnością!
zobacz menu
W naszej pizzerii z dowozem na Wielki Kack znajdziesz kilkanaście rodzajów pizzy, które zaplanowane zostały w ten sposób, aby trafić w gust wszystkich Klientów. To dlatego znajdziesz tutaj zarówno pizzę z boczkiem, salami czy kiełbasą, jak i ze szczypiorkiem, jajkiem, parmezanem i cebulą. Dodatkowo korzystając z naszej strony internetowej możesz zamówić pizzę według Twojej własnej kompozycji!
Nasza pizza wyróżnia się wyśmienitym smakiem, który zawdzięcza temu, że przygotowują ją doświadczeni kucharze znający świetne przepisy. Dodatkowo korzystają oni ze składników o najwyższej jakości, które również znacząco przyczyniają się do doskonałego smaku naszej pizzy.
Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym pełnym menu i do zamawiania pizzy, które z pewnością na długo pozostanie w Twojej pamięci. Uwierz, że jesteśmy #poprostu dobrzy i tak samo dobra jest nasza pizza. Zamów ją już teraz!