Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Mały Kack

Cieszymy się, że również Ty poszukując dobrej pizzerii z dzielnicy Mały Kack trafiłeś na naszą stronę internetową. Zapewniamy, że tego nie pożałujesz. Tymczasem zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszym menu, w którym znajdziesz kilkanaście rodzajów pizz, spośród których każda ma szansę na to, aby Cię #poprostu zachwycić!
zobacz menu
Na początku chcemy powiedzieć, że naszą pizzę z dostawą na Mały Kack zamówić możesz na dwa sposoby. Pierwszym jest kontakt telefoniczny, drugim z kolei jest opcja zamówienia pizzy przez internet. Możesz to zrobić korzystając właśnie z tej strony internetowej. Polecamy Ci tę metodę z uwagi na jej wygodę. Zaledwie w kilkadziesiąt sekund zamówisz dzięki niej smakowitą pizzę, którą my dostarczymy Ci na Mały Kack. Decydując się na ten sposób zamówienia będziesz mógł dodatkowo wybrać dogodną dla Ciebie formę płatności: gotówką, kartą, przelewem lub BLIKiem!
Nasze pizze robione są według sprawdzonej receptury i w oparciu o najwyższej jakości składniki. Nasi kucharze każdorazowo dbają o to, aby ich jakość stała na najwyższym poziomie.Jeśli więc lubisz smaczną pizzę, która na Twój adres w dzielnicy Mały Kack dostarczana jest zawsze na czas, to nie szukaj dalej, ale już teraz spróbuj naszej kuchni i przekonaj się, że #poprostu się w niej zakochasz!