Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Karwiny

Wszyscy wiemy, że smakowita pizza to prawdziwy skarb. Zależy nam na tym, abyś wiedział, że mieszkając w Gdyni w dzielnicy Karwiny również możesz zamówić doskonałą pizza z naszej restauracji! Już teraz sprawdź nasze menu i planując zamówienie pizzy z dowozem na Karwiny koniecznie wybierz naszą ofertę!
zobacz menu
Jeśli w rozmowach ze swoimi znajomymi słyszałeś kiedyś o bardzo dobrej pizzerii z dowozem na Karwiny, to wielce prawdopodobnie, że mowa była właśnie o naszej restauracji. Niezwykle cieszy nas to, że nasi Klienci mają o nas dobrą opinię. Musisz jednak wiedzieć, że ciężko na to pracujemy. W naszej pizzerii zatrudniamy doświadczonych i bardzo dobrych kucharzy, którzy smakowitą pizzę przygotowują zgodnie ze sprawdzoną recepturą. Każdego dnia dbamy o to, aby mogli oni korzystać wyłącznie ze świeżych składników o najwyższej jakości. Obsługując Klientów staramy się być zawsze mili, kulturalni i szybcy, aby na serwowaną przez nas pizzę z dowozem na Karwiny w Gdyni nikt nie musiał długo czekać.
Zachęcamy Cię do składania zamówień w naszym lokalu. Możesz zrobić to telefonicznie kontaktując się z pracownikami naszej restauracji, jak również przez internet składając zamówienie na naszej stronie internetowej. Niezależnie od wybranej przez Ciebie formy zamówienia my zrealizujemy je z najwyższą starannością starając się, abyś zawsze był z nas zadowolony!