Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Dąbrowa

Zgłodniałeś i chcesz zamówić coś smacznego? Mamy dla Ciebie #poprostu idealne rozwiązanie. Zapoznaj się z menu naszej pizzerii, a przekonasz się, że znajdziesz w niej przynajmniej kilka dań, których nie sposób sobie odmówić. Nie zwlekaj, zrób to już teraz, a następnie zamów to danie, na które masz największą ochotę!
zobacz menu
Klientom decydującym się na zamówienie pizzy z dostawą na Dąbrowę w Gdyni dostarczamy zawsze smakowitą, idealnie wypieczoną pizzę z zawsze świeżymi składnikami. Przygotowują ją nasi doświadczeni kucharze, którzy bazując na sprawdzonych przepisach dobrze wiedzą jak przygotować pizzę, która potrafi przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym Klientom. Jesteśmy głęboko przekonani, że jeśli zamówisz w naszej pizzerii na Dąbrowę, to będziesz z tej decyzji zadowolony. Dlatego już teraz sprawdź nasze menu i zastanów się na jaką pizzę masz największą ochotę. Przy okazji zwróć uwagę również na inne dania oferowane w naszym lokalu, wśród których wymienić można chociażby burgery, makarony czy pierogi.
Jeśli zdecydowałeś się na złożenie zamówienia, to pamiętaj, że dla Twojej wygody uruchomiliśmy te formy składania zamówień. Pierwszą są zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej, dzięki którym szybko i sprawnie zamówisz wybrane danie mając przy okazji szansę na to, aby zapłacić za nie kartą, przelewem lub BLIKiem. Druga forma to opcja zamówienia poprzez kontakt telefoniczny.
Czekamy na Twoje zamówienie w najwyższej gotowości. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania!