Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizzeria Chylonia

Zgłodniałeś i chcesz zamówić smakowitą pizzę na Chylonia w Gdyni? Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Właśnie trafiłeś na stronę internetową restauracji, która dowozimy pyszną pizzę na Twoją dzielnicę. Sprawdź nasze menu i dołącz do Klientów zachwyconych współpracą z #poprostu bistro!
zobacz menu
W menu naszej restauracji znajdziesz kilkanaście rodzajów pizzy, które przygotowane zostały z myślą o zwolennikach różnego typu jedzenia. U nas coś dla siebie znajdzie zarówno fan mięsa, jak i zwolennik warzyw czy serów. Pozostawiamy Ci również dodatkową furtkę, jaką jest skomponowanie własnej pizzy, co zrobić możesz zamawiając ją przez naszą stronę internetową.
Zależy nam na tym, abyś wiedział, że w naszej pizzerii z dowozem na Chylonia pracują doświadczeni kucharze, którzy każdorazowo dbają o to, aby robiona przez nich pizza była idealna. Korzystając ze sprawdzonych przepisów i bardzo dobrych składników przygotowują oni pizzę, która w Gdyni cieszy się niesamowicie dobrą opinią. Pamiętaj, my stawiamy na jakość, w efekcie czego Ty zjeść możesz u nas coś naprawdę pysznego!
Jeśli jesteś już zdecydowany na skosztowanie naszej pizzy, to chcemy Cię poinformować, że możesz zjeść ją w naszym lokalu, który znajduje się w Gdyni, przy ulicy Władysława IV 48. Istnieje również opcja zamówienia naszej pizzy z dowozem na Chylonia, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub złożyć zamówienie, do czego serdecznie Cię zachęcamy!