Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pierogarnia Gdynia

Chcesz zamówić smakowite pierogi z dostawą w Gdyni? Świetnie trafiłeś. Sprawdź menu #poprostu bistro i przekonaj się, że nasze pierogi ruskie, z kapustą i grzybami lub z mięsem są pyszne. Zachęcamy do składania zamówień online lub przez telefon!
zobacz menu
Nasz lokal często uznawany jest za jedną z najlepszych pierogarni w Gdyni. Potwierdzają to kolejni Klienci decydujący się na złożenie zamówienia na naszej stronie internetowej. Bardzo chętnie zamawiają oni zarówno nasze ruskie pierogi, jak i te z kapustą i grzybami, jak i z mięsem. Decydując się na zamówienie właśnie w naszej pierogarni możesz mieć pewność, że otrzymasz świeże pierogi, przygotowane ze świeżych składników, które zrobią dla Ciebie doświadczeni kucharze. Zamawiając w naszym lokalu możesz liczyć również na to, że otrzymasz jedzenie w trybie ekspresowym i to w bardzo dobrej cenie.
Jeśli chodzi o kwestię dostawy, to staramy się docierać do Klientów z całej Gdyni. Dowozimy między innymi w takich dzielnicach jak: Karwiny, Chylonia, Dąbrowa, Grabówek czy Mały Kack. Sprawdź nasze menu i zamów te pierogi, na które masz największą ochotę!