Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Naleśnikarnia Gdynia

Lubisz naleśniki? Chciałbyś zamówić je z dostawą do Twojego domu lub biura? Doskonale trafiłeś, w naszej naleśnikarni z Gdyni zamówisz smakowite naleśniki z serem, mięsem lub sosem Bolognese. Sprawdź nasze pełne menu, złóż zamówienie i przekonaj się, że serwujemy najlepsze jedzenie w mieście!
zobacz menu
Jeśli masz ochotę na naleśniki, a akurat dziś nie masz czasu lub ochoty na to, aby przygotowywać je samodzielnie w domu, to serdecznie zachęcamy Cię do sprawdzenia naleśników, które przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy. W naszym menu znajdziesz wiele różnych naleśników, wśród których wymienić można chociażby: naleśniki z twarogiem, dżemem, sosem Bolognese czy kurczakiem. Wszystkie one przygotowywane są na bazie sprawdzonych przepisów przez kucharzy, który doskonale wiedzą jak zrobić smaczne naleśniki. Przekonaj się o ich fenomenie już dziś i zdecyduj się na zamówienie ich za pośrednictwem naszej strony internetowej lub też poprzez kontakt telefoniczny.
Zapewniamy szybką realizację zamówienia, korzystne ceny, a także to, że naleśniki przygotowane będą tylko ze świeżych składników. Zapraszamy i zachęcamy do zamówień naleśników z dostawą w Gdyni!