Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Makarony Gdynia

Jesteś zwolennikiem kuchni włoskiej a daniem, które najbardziej Ci smakuje są makarony? Wydaje nam się, że masz ogromne szczęście. Trafiłeś bowiem właśnie na #poprostu świetne bistro, w którym przygotowywane są smakowite makarony z dowozem w Gdyni. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym menu i do składania zamówień online!
zobacz menu
Jeśli zerkniesz do naszego menu, to przekonasz się, że możemy zaproponować Ci wiele różnych makaronów, które łączą wspólne cechy: są smakowite, atrakcyjne cenowo i świeże. W ofercie mamy między innymi: spaghetti bolognese, sspaghetti carbonara, penne z kurczakiem i brokułami, a także penne z kurczakiem i szpinakiem. Zamawiając u nas możesz mieć pewność, że otrzymasz danie ciepłe i dostarczone zawsze na czas. A to dzięki doskonałej współpracy pomiędzy kolejnymi pracownikami naszej restauracji. Zapewniamy, że wszyscy nasi kucharze, dostawcy i pracownicy obsługi Klienta każdego dnia dbają o to, aby przygotowywać dla Ciebie smaczne dania i sprawnie Cię obsługiwać. O wysokiej jakości naszej pracy świadczyć mogą bardzo pozytywne opinie, które wystawiają nam kolejni Klienci decydujący się na skorzystanie z naszej oferty.
Jeśli i Ty chcesz do nich dołączyć, mając szansę  na skosztowanie #poprostu smakowitych makaronów w Gdyni, to sprawdź nasze menu i zamów je online lub telefonicznie!