Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Kebab Dąbrowa Gdynia? Sprawdź menu w #poprostu bistro!

Nie masz dziś ochoty na gotowanie? Chciałbyś zamówić kebaba z dostawą w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni? To dobre rozwiązanie! Zachęcamy Cię jednak do zapoznania się z menu rewelacyjnego #poprostu bistro, w którym zamówić możesz wiele smakowitych potraw, które z całą pewnością przypadną Ci do gustu.
zobacz menu
Nawet jeśli w naszym menu nie znajdziesz najlepszego kebaba w Gdyni (Dąbrowa), to z całą pewnością znajdziesz tam wiele interesujących dań, które powinny Ci posmakować. Mamy tu na myśli zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania typu fast food. Chcemy serdecznie polecić Ci między innymi naszą wyśmienitą karkówkę w sosie własnym, zrazy wieprzowe oraz pierogi z mięsem. Warto wspomnieć również o wypiekanej u nas pizzy, która sukcesywnie podbija serca coraz większej ilości mieszkańców Gdyni. W naszym bistro znajdą coś dla siebie również fani prawdziwych, wołowych burgerów, którzy zamówić mogą je u nas w naprawdę atrakcyjnej cenie!
Nie trać więc czasu, ale już teraz przejrzyj nasze menu i zamów swoje ulubione danie. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie ono równie dobre, jak kebab z dowozem na Dąbrowę w Gdyni!